Stażysta/ka w Dziale Finansów - Księgowość

  • Niepołomice, małopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 05.02.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 07.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Niepołomice

    Poszukujemy studentów ostatnich lat studiów zaocznych lub absolwentów zainteresowanych odbyciem 6 - miesięcznego, płatnego stażu w dziale Finansów w zakresie Księgowości

    Obowiązki Stażysty/ki:

    • Wprowadzanie dokumentów do systemu obiegu faktur dostawców
    • Udział w procesie zakładania nowego dostawcy
    • Sprawdzianie rozliczeń celnych pod kontem zgodności z procedurami wewnętrznymi, polskimi przepisami
    • Księgowanie rezerw na koszty podróż służbowych i zobowiązania dot. firm powiązanych
    • Potwierdzenie sald należności i zobowiązań z kontrahentami powiązanymi i niepowiązanymi
    • Przygotowanie uzgodnień kont

    Oczekujemy:

    • Wiedzy merytorycznej wyniesionej ze studiów (Rachunkowość, Finanse, Ekonomia)
    • Faktycznego zainteresowania zagadnieniami związanymi z obszarem praktyki
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel)
    • Znajomości oprogramowania SAP będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętności myślenia analitycznego
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • Wysokich zdolności komunikacyjnych oraz nastawienia na pracę zespołową
    • Dostępności w wymiarze 40 godzin tygodniowo, przez okres 6 miesięcy

    Oferujemy:

    • Płatny staż
    • Dobrą atmosferę w zespole
    • Udział w szkoleniach

    Więcej informacji na temat Pratt & Whitney Tubes znajdziesz po adresem: www.pwtubes.pl