Oferta pracy

Stażysta/ka w Dziale Finansów

Hyundai Motor Poland

  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta

Wołoska 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kartami pojazdów oraz ich dystrybucja do sieci dealerskiej

  • Wydruk i dystrybucja homologacji

  • Rozliczanie promocji detalicznych, aut demonstracyjnych oraz związana z tym weryfikacja dokumentacji

  • Wsparcie bieżącej obsługi Dealerów

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

  • Bieżące wsparcie działu

Nasze wymagania

  • Preferowany status studenta

  • Dyspozycyjność do pracy ok. 40 h/tyg

  • Chęć poszerzania swojej wiedzy

  • Umiejętności analityczne i dokładność

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Sumienność i terminowość

Mile widziane

  • Zainteresowanie motoryzacją

  • Studenci kierunków związanych z finansami, zarzadzaniem, administracją i pokrewne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres ok. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • Pracę na rzecz międzynarodowej firmy, plasującej się w czołówce branży motoryzacyjnej

  • Możliwość zdobycia różnorodnego doświadczenia podczas pracy przy ciekawych projektach

  • Wdrażanie własnych pomysłów, doceniamy inicjatywę naszych pracowników

  • Bezpłatne obiady

  • Pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze w sercu Mokotowa

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata