Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta/ka w Dziale HR – Administracja

  • Niepołomice, małopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Niepołomice

    Poszukujemy studentów lat III-V studiów zaocznych lub absolwentów zainteresowanych odbyciem 6 - miesięcznego, płatnego stażu w dziale HR w zakresie Administracji:

    Obowiązki Stażysty/ki:

    • przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem nowych pracowników
    • zbieranie i gromadzenie dokumentacji pracowniczej
    • tworzenie oraz uzupełnianie teczek osobowych pracowników
    • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach informatycznych
    • współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie czasu pracy
    • ewidencja zwolnień lekarskich (znajomość przepisów o zasiłkach ZUS)
    • archiwizacja dokumentacji
    • bieżące wsparcie zespołu w innych pracach administracyjno - biurowych

    Oczekujemy:

    • dostępność 40 godzin w tygodniu
    • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • zaawansowana znajomość MS Office
    • chęci do zdobywania wiedzy z zakresu HR
    • sumienność, skrupulatność, samodzielność
    • umiejętności współpracy
    • dobra organizacja pracy
    • mile widziane doświadczenie w branży HR

    Oferujemy:

    • płatny staż
    • dobrą atmosferę w zespole
    • udział w szkoleniach

    Więcej informacji na temat Pratt & Whitney Tubes znajdziesz po adresem: www.pwtubes.pl

    Pratt & Whitney Tubes sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach (32-005) przy ul. Grabskiej 4 jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem: „Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    bottom