Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta/ka w Dziale HR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 28.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

    Miejsce pracy: Warszawa
    3-19-40578

    Jeżeli biegle znasz język angielski, jesteś zainteresowany/a możliwością zdobycia doświadczenia w obszarze HR w międzynarodowej firmie, zapraszamy Cię do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem!

    Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej – pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • odpowiedzialność za przygotowanie i poprowadzenie promocji programu rozwojowego dla Młodych Talentów (komunikacja, selekcja aplikacji, organizowanie spotkań),
    • współpraca z biurami karier i organizacjami studenckimi oraz portalami pracy,
    • tworzenie i aktualizacja strony internetowej – sekcja „Kariera”,
    • przygotowanie komunikacji dotyczącej prowadzonych programów HR,
    • zarządzanie aplikacjami kandydatów w wewnętrznej bazie,
    • wsparcie administracyjne bieżących projektów z obszaru rekrutacji i budowania wizerunku pracodawcy.

    Wymagania

    • absolwent/ka lub student/ka ostatnich lat studiów kierunkowych,
    • pasja w poszerzaniu wiedzy z zakresu rekrutacji, budowania wizerunku pracodawcy i rozwoju pracowników,
    • inicjatywa w proponowaniu rozwiązań,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • biegła znajomość języka angielskiego,
    • wysoka komunikatywność i otwartość na współpracę z innymi,
    • zorientowanie na wysoką jakość pracy,
    • łatwość i chęć uczenia się nowych zagadnień.

    Korzyści
    Nasz Klient oferuje:

    • współpracę na podstawie umowy zlecenia (do 35 h w tygodniu),
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
    • pracę w miłej atmosferze.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".