Oferta pracy

Stażysta/-ka w dziale IT

Aluplast Sp. z o.o.

Gołężycka 25A

Nowe Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów

  • wsparcie zespołu IT w codziennych zadaniach, projektach

  • instalacji aplikacji oraz sterowników urządzeń

  • prowadzenia ewidencji sprzętu

  • instalacja, konfiguracja oraz administracja systemów operacyjnych

  • będziesz miał okazję podszkolić się z SQL i relacyjnych baz danych

Nasze wymagania

  • jesteś studentem/studentką lub absolwentem studiów na kierunku informatycznym, absolwentem technikum informatycznego lub pokrewnym

  • interesują Cię zagadnienia dotyczące obszaru IT, jesteś otwarty na nowe wyzwania

  • jesteś dyspozycyjny - praca na cały etat od pon-pt

  • umiesz planować i skoordynować wiele zadań

  • znajomość Windows 10 na poziomie administracji stacją roboczą

To oferujemy

  • płatny staż

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarze IT

  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie oraz wsparcie doświadczonych współpracowników

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie.

W roku 2021 zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Najlepsi Polscy Pracodawcy według Magazyn Forbes. 40% naszych Pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.

W naszych zespołach łączymy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, płci, bo wierzymy w ich potencjał.

Przewiń do profilu firmy