Logo Pracuj.pl

Stażysta/ka w Dziale Jakości - Płatny Staż

Flextronics International Poland Sp. z o.o.O firmie

3 200
brutto / mies.
  • Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

Malinowska 28

Tczew

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie raportów z wynikami jakościowymi
  • aktualizacja systemów jakościowych
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej na podstawie norm i standardów klienta
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych przy wsparciu działów inżynieryjnych
  • analiza danych jakościowych
  • nadzorowanie niezgodności, udział w auditach wewnętrznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne) – ukończone studia I stopnia bądź w trakcie studiów II stopnia
  • dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i otwartość
  • znajomość narzędzi jakościowych (8D, PDCA, Pareto, FMEA, 5WHY) oraz uprawnienia auditora ISO 9001 będą atutami kandydata

To oferujemy

  • płatny staż
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym
  • rozwój zawodowy, szkolenia
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • perspektywę kontynuacji współpracy w przyszłości

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dużym, zgranym zespołem. Stawiamy na jasne i przyjazne relacje. Stale rozwijamy oraz poszerzamy swoje kompetencje. Wierzymy, że razem możemy więcej niż osobno. Szukamy najbardziej utalentowanych pracowników i przyspieszamy ich rozwój.

Stażysta/ka w Dziale Jakości - Płatny Staż, Malinowska 28, Tczew