Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta/ka w dziale Kadr i Płac

  • Opole, opolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Opole
    Nr ref:SKP/03/18

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, zakładanie akt osobowych.
    • Weryfikacja kompletności dokumentów związanych z zatrudnieniem.
    • Pomoc przy rozliczaniu czasu pracy.
    • Obsługa i wysyłka korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
    • Wsparcie zespołu w pracach administracyjno-biurowych.

    Wymagania:

    • Chęć rozwoju swojej kariery w dziedzinie kadr i płac.
    • Wykształcenie min. średnie.
    • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera.
    • Dobra organizacja pracy oraz sumienność.
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

    Oferujemy:

    • 6 – miesięczny, płatny staż z PUP z możliwością stałego zatrudnienia po jego zakończeniu.
    • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
    • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed(prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
    • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
    • Korzystanie z pokoju relaksu, w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke, hoverboardy, drona i wiele innych!
    • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
    • Dofinansowanie za dojeżdżanie do pracy rowerem!
    • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!

    Informacje dodatkowe:

    Kontakt telefoniczny77 543 18 40

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.