Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta/ka w dziale kadr z językiem niemieckim i angielskim

Osram Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu SAP

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • Przygotowywanie wysyłki listów

  • Administrowanie danych pracowników w systemie SAP

  • Obsługa mailowa i telefoniczna pracowników na terenie Niemiec i Austrii

Nasze wymagania

  • Status studenta

  • Znajomość języka niemieckiego (B1)

  • Znajomość języka angielskiego (B1)

  • Otwartość, elastyczność i chęć uczenia się

  • Skrupulatność, sumienność i rzetelność

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Dyspozycyjność min. 30h w tygodniu, min. 4 dni w tygodniu

  • Gotowość do pracy w systemie hybrydowym (2 dni w biurze, 3 dni - praca zdalna)

To oferujemy

  • Płatny staż umożliwiający zdobycia doświadczenia w obszarze kadr

  • Możliwość rozwoju i stałego zatrudnienia w międzynarodowej firmie

  • Możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku zajęć (brak pracy w weekendy)

  • Nowoczesne środowisko pracy w Marcelińska Office Park

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata