Oferta pracy

Calz Polska sp. z o.o.

Stażysta/ka w dziale komunikacji i wizerunku

Calz Polska sp. z o.o.O firmie

  • Twarda 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twarda 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tłumaczenie informacji prasowych;

  • Wysyłanie komunikatów prasowych i informacji na prośby mediów;

  • Monitoring mediów;

  • Wysyłanie produktów do redakcji czasopism;

  • Wysyłanie produktów do influencerów;

  • Przygotowywanie prezentacji projektów;

  • Wsparcie przy sesjach zdjęciowych;

  • Wsparcie przy organizacji wydarzeń (międzynarodowych i lokalnych);

  • Wsparcie przy organizacji wydarzeń w sklepach stacjonarnych;

  • Wsparcie w działaniach operacyjnych dla działań co-marketings;

Nasze wymagania

  • Status studenta dziennikarstwa, public relations lub kierunków pokrewnych (lata II-V);

  • Gotowość do odbycia 6-miesięcznego stażu w pełnym wymiarze godzin

  • Zainteresowanie branżą PR;

  • Zainteresowanie modę i najnowszymi trendami;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne komunikowanie się w mowie i piśmie;

To oferujemy

  • Umowa na praktykę absolwencką;

  • Indywidualny plan stażu i celów;

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;

  • Wsparcie opiekuna, który będzie Ci również przekazywał bieżące informacje zwrotne na temat Twojej pracy;

  • Zniżki na produkty we wszystkich markach Calzedonia Group;

  • Benefity

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

CALZ POLSKA a to część włoskiej grupy Calzedonia Group, której sercem jest sieć ponad 150 tętniących życiem sklepów – Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo, Tezenis oraz Falconeri. Każda z pięciu marek jest wyjątkowa i w swoich kolekcjach odzwierciedla połączenie komercyjnej wizji, trendów i kreatywności. Każdego dnia dbamy o naszych Klientów dostarczając im najwyższej jakości bieliznę oraz odzież, stawiając na indywidualną obsługę klienta. Nasze produkty dzięki włoskiemu DNA i unikatowemu designowi trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Struktury sprzedażowe wspiera również Centrala, w której to Koleżanki i Koledzy z poszczególnych działów, dbają o poprawne funkcjonowanie całego biznesu.

Jesteśmy przekonani, że firma może osiągać swoje cele wyłącznie wtedy, kiedy naprawdę ceni swoich pracowników i pomaga im zrealizować w pełni ich potencjał.

Zdobądź pracę w stylu CALZEDONIA!

Szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jako Calz Polska posiadamy sieć ponad 150 sklepów tworzących tętniącą życiem grupę pięciu marek Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo, Tezenis oraz Falconeri, które spotykają się z uznaniem naszych klientów i zaspokajają ich konsumenckie potrzeby.

Twórz z nami włoską historie mody w komercyjnym podejściu i wyślij nam swoje CV!