Oferta pracy

Stażysta/ka w Dziale Marketingu (płatny staż)

SANOFIO firmie

Rekrutacja zdalna

SANOFI

Bonifraterska 17

Warszawa

W związku z 11 edycją programu stażowego Student on Board w Sanofi poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Obsługa administracyjna działu, wsparcie administracyjne i narzędziowe dla Marketingu oraz Kierowników Produktu:
    • Tworzenie zamówień
    • Koordynowanie procesów akceptacji
    • Koordynowanie obiegu dokumentów oraz ich archiwizowanie
    • Kontrolowanie wydatków promocyjnych w ramach poszczególnych linii produktowych
    • Kontrolowanie przestrzegania procedury dotyczącej zapraszania lekarzy na konferencje
    • Koordynacja dystrybucji materiałów promocyjnych
  • Zarządzanie planami mediowymi – współpraca z domami mediowymi przy przygotowywaniu zamówień
  • Zarządzanie materiałami promocyjnymi – wspólne generowanie pomysłów oraz przygotowanie materiałów na ulotki; wysyłanie zapytań ofertowych i negocjacje cenowe poszczególnych projektów; wprowadzanie zapotrzebowań do systemu; archiwizacja dokumentacji; nadzór nad wysyłką; monitoring wykorzystania materiałów promocyjnych oraz koordynacja utylizacji materiałów
  • Spotkania promocyjne – nadzór i koordynowanie działań pomiędzy organizatorami, a poszczególnymi działami firmy; współpracę z agencjami w zakresie organizacji spotkania; koordynacja działań mikromarketingowych
  • Programy edukacyjne: nadzór i koordynowanie działań związanych z kompletnością danych i archaizowaniem dokumentacji danego projektu

Idealny Kandydat:

  • Status studenta lub absolwent studiów wyższych (preferowany kierunek studiów: marketing; socjologia, filologia lub inny, pokrewny)
  • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 32 godzin tygodniowo – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Otwartość, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zaangażowanie i chęć uczenia się nowych rzeczy, proaktywność
  • Poczucie odpowiedzialności i samodzielność w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Chęć do pracy z dokumentami i procesami
  • Dobra znajomość Excel

Oferujemy:

  • Płatny staż na okres do 31 maja 2021
  • Współpracę w ramach umowy zlecenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Opiekę mentorską doświadczonego Menedżera
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w biurze na Muranowie (5 min. od stacji metra Dworzec Gdański)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy