Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta/-ka w dziale marketingu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-02-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Semcore to zespół ambitnych ludzi, w którym każdy ma szansę wykorzystać swoje naturalne predyspozycje i realizować ciekawe pomysły. Jesteśmy agencją, w której tworzymy, sprzedajemy i świadczymy najlepsze produkty i usługi marketingu online. Na każdym etapie kierujemy się korzyściami naszych klientów i wspólnie budujemy ich sukces.
    Miejsce pracy: Poznań

    Kogo szukamy?

    • Studenta/studentki III, IV, V roku (preferowane kierunki: marketing, dziennikarstwo, polonistyka),
    • Osoby zainteresowanej zdobyciem pierwszych doświadczeń zawodowych w branży marketingu internetowego,
    • Osoby aktywnej, nastawionej na rozwój, kreatywnej i otwartej.

    Twoje obowiązki:

    • Wsparcie bieżących działań marketingowych,
    • Pomoc w realizacji zadań SEO i copywritingu,
    • Działania w mediach społecznościowych.

    Oczekiwane umiejętności:

    • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office,
    • Zainteresowanie branżą SEO i marketingiem internetowym,
    • Znajomość mechanizmów mediów społecznościowych,
    • Lekkie pióro,
    • Wrodzony optymizm oraz komunikatywność,
    • Profesjonalne podejście do pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie,
    • Otwartość na nowe wyzwania zawodowe,
    • Bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • Elastyczne warunki zatrudnienia,
    • Zdobycie szerokiego doświadczenia dzięki różnorodnym projektom,
    • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie profesjonalnego zespołu,
    • Pracę w wygodnym biurze w stałych godzinach.

    SEMCORE

    Nasza propozycja wartości to stałe dostarczanie wzrostu widoczności oraz ruchu naszym klientom.
    Jesteśmy grupą managerów oraz specjalistów, którzy nieustannie są głodni postępu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Semcore S. C. Marcin Stypuła, Przemysław Przybylski zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    bottom