Oferta pracy

Stażysta/ka w dziale marketingu

ArchiDoc S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Praktykant / Stażysta
ArchiDoc jest jedną z największych polskich firm oferujących usługi biznesowe z obszaru zarządzania dokumentami i obsługi back-office.

Obecnie dla naszego klienta lidera globalnego z branży farmaceutycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie przy tworzeniu kampanii marketingowych
  • udział w projektach związanych z rozwojem działań digitalowych
  • obsługa systemów korporacyjnych
  • przygotowanie analiz i raportów
  • prezentowanie wniosków i efektów swoich działań
  • współpraca z działami sprzedaży, trade marketingu
  • współpraca z agencjami kreatywnymi i innymi dostawcami

Wymagania:

  • status studenta lub absolwent studiów wyższych (preferowany kierunek studiów: marketing, ekonomia)
  • dostępność do podjęcia pracy w wymiarze min. 32 godzin tygodniowo – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość Power Point i Excel
  • zainteresowanie rozwojem w obszarze marketingu
  • otwartość, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • zaangażowanie i chęć uczenia się nowych rzeczy, proaktywność i samodzielność w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • współpracę w ramach umowy zlecenie
  • rozpoczęcie pracy od zaraz
  • możliwość udziału w renomowanym programie stażowym
  • opiekę mentorską doświadczonego managera
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w trybie home-office
  • dla chętnych dostęp do biura na Muranowie (5 min.od stacji metra Dworzec Gdański)

Ogłoszenie archiwalne