Stażysta/-ka w Dziale Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Wyścigowa 6 pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • Pełny etat
  • 2019-09-12
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2019-10-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nuxe Polska Sp. z o.o.

    Laboratoire NUXE to marka kosmetyków naturalnych, które łączą w sobie skuteczność działania oraz niezwykłą przyjemność stosowania. Założona została 25 lat temu przez Alizę Jabes która swoją pasję do natury odziedziczyła po ojcu- farmaceucie. Nuxe słynie dziś z kultowego olejku Huile Prodigieuse, balsamu do ust Reve de Miel czy wyjątkowo skutecznych produktów przeciwzmarszczkowych – Nuxellance i Nuxuriance.

    Firma obecna jest w ponad 70 krajach, od 2010 roku posiada przedstawicielstwo także w Polsce. Notuje szybki wzrost sprzedaży, zarówno na macierzystym rynku francuskim, jak i za granicą, w tym w Polsce.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: MT Nuxe

    Opis stanowiska:

    • Aktywne wspieranie Brand Managera w opracowywaniu strategii rozwoju i komunikacji dla marki
    • Opracowywanie i wdrażanie narzędzi budujących świadomość marki, penetrację oraz lojalność (offline i digital)
    • Tworzenie i wdrażanie promocji konsumenckich oraz działań w punktach sprzedaży
    • Przygotowywanie narzędzi sprzedażowych dla działy handlowego
    • Współpraca z agencjami reklamowymi oraz PR
    • Analiza konkurencji
    • Inne działania marketingowe

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, ekonomia, zarządzanie)
    • Samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność
    • Inicjatywa i kreatywność w działaniu
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka francuskiego
    • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)
    • Doświadczenie zawodowe nie jest konieczne, jednakże pierwsze szlify w marketingu będą dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w międzynarodowej firmie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pracę z dynamicznie rozwijającą się marką
    • Nieograniczone możliwości dzielenia się i wdrażania swoich pomysłów
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Odpowiedzialne zadania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)  klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nuxe Polska z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Nuxe Polska z siedzibą w Krakowie przy ul. Ludwinowskiej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.