Oferta pracy

Stażysta/-ka w dziale Master Data

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Ściegiennego 3, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.

Ściegiennego 3

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymanie bazy danych, na podstawie której pracują inne działy organizacji

  • Aktywny udział w tworzeniu standardowego procesu zarządzania bazami danych

  • Przygotowanie danych materiałowych pod implementację nowego systemu zakupowego

  • Kontakt z klientem – obsługa w obszarze Master Data

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego w zakresie powierzonych obowiązków

  • Aktywny wkład w budowanie zespołu

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student 5 roku studiów

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Zorientowanie na szczegóły

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i duża samodzielność

  • Energia i chęć do działania

To oferujemy

  • 6 miesięczny płatny staż w oparciu o umowę o pracę

  • Rozwój zawodowy – realną możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu

  • Praca w dynamicznym zespole

  • Karierę w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym

  • Przyjazną atmosferę pracy i dobrą kawę

  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych: system kafeteryjny, dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO) . Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

W 2019 r. Eurofins osiągneło przychód na poziomie 4,56 mld euro proforma, zatrudniając około 47 000 pracowników w 900 laboratoriach.

Przewiń do profilu firmy