Oferta pracy

Stażysta/ka w dziale planowania

Wyborowa Pernod Ricard

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie Zintegrowanego Procesu Planowania Sprzedaży

  • Analizowanie danych pod względem ilościowym produktu, względem zapotrzebowania rynku i wydajności produkcyjnej

  • Zarządzanie poziomami zapasów magazynowych pomiędzy naszymi magazynami w różnych lokalizacjach, w celu zabezpieczenia poziomu sprzedaży

  • Regularne przygotowywanie raportów logistycznych

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem/studentką IV lub V roku, bądź absolwentem kierunku związanego z Zarządzaniem, Logistyką lub pokrewnego

  • Chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze planowania

  • Możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office, szczególnie Excel

  • Liczy się dla Ciebie praca w środowisku dbającym o przyjazne relacje

  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym

  • Potrafisz analizować dane, planować zadania i ustalać priorytety

  • Jesteś zorientowana/y na cel i potrafisz pracować w zespole

  • Lubisz wychodzić z inicjatywą i proponować nowe rozwiązania

To oferujemy

  • 12-miesięczny płatny staż

  • Rozwój w międzynarodowej organizacji z szerokim i rozpoznawalnym portfolio produktowych

  • Dostęp do oferty benefitów pozapłacowych oraz szkoleń biznesowych i językowych

  • Wsparcie Mentora

  • Premię na koniec stażu

  • Pracę w organizacji o unikalnej kulturze „convivialite”, w której wspólnie tworzymy przyjazne relacje

  • Pracę przy projektach S&R

  • Elastyczne godziny pracy (po wcześniejszym ustaleniu z Opiekunem/Opiekunką stażu)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

At Wyborowa Pernod Ricard we are proud to manage locally a prestigious portfolio of internationally recognised brands of spirits, wines and champagnes of Pernod Ricard Group. In our plants in Poznań and Zielona Góra, we produce well-known Polish vodkas from the Group's portfolio.

Przewiń do profilu firmy