Oferta pracy

Stażysta/ka w Dziale Prawnym

Carefleet S.A

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapoznanie się ze specyfikacją pracy działu prawnego

  • przygotowywanie dokumentów, pism

  • zarządzanie korespondencją

  • wsparcie pracowników Działu Prawnego w bieżącej pracy

  • przygotowywanie aneksów do umów – wg otrzymanych szablonów i wzorów

  • uporządkowanie dokumentacji/archiwum prawnego (pod nadzorem pracowników DP)

  • gromadzenie dokumentacji do spraw sądowych i upadłościowych

Nasze wymagania

  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z prawem cywilnym, handlowym, prawem zobowiązań

  • status absolwenta/ki lub studenta/ki IV-V roku na kierunku: Prawo

  • nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy

  • poczucie odpowiedzialności za swoje decyzje i działania

  • motywacja do pracy, nauki i samorozwoju

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym/średniozaawansowanym

To oferujemy

  • III miesięczny płatny staż (01.07.2022 – 30.09.2022) - elastyczne godziny stażu

  • szansę na określenie swoich preferencji co do dalszego rozwoju

  • elastyczność w działaniu

  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony opiekuna stażu i członków zespołu

  • pakiet dobrych rad i praktycznych wskazówek zawodowych

  • możliwość zdobycia wiedzy nt. analizy wzorów umów najmu/leasingu, prawno-podatkowego modelu najmu i leasingu pojazdów

  • wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce przy przygotowaniu odpowiedzi do sądów, prokuratury

  • Benefity

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Jeśli jesteś studentem/ką IV - V roku lub absolwentem/ką wyższej uczelni i dysponujesz wolnym czasem, który chciałbyś/abyś wykorzystać na rozwój i zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych, to ta oferta skierowana jest do Ciebie!

Przewiń do profilu firmy