Stażysta/ka w Dziale Projektów i Systemów Zakupowych

PKN ORLEN S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

PKN ORLEN S.A.

Bielańska 12

Warszawa

Ważne do: 30-04-2020
Numer ref.: Nr ref.: KRR03588

Twoje zadania w trakcie stażu:

  • przygotowanie raportów, prezentacji, protokołów na potrzeby projektów realizowanych w przypisanym obszarze
  • prowadzenie rejestrów zagadnień projektowych oraz raportowanie postępów prac
  • aktualizacja harmonogramów
  • komunikacja pomiędzy zespołami projektowymi

Oferujemy:

  • 6 - miesięczny płatny staż
  • możliwość rozwoju
  • wsparcie merytoryczne opiekuna
  • doświadczenie i wiedzę ekspercką
  • udział w innowacyjnych projektach

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • jesteś absolwentem lub studentem IV, V roku studiów na kierunkach: zarządzanie, zarządzanie projektami, finanse i rachunkowość, metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne, analiza danych
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym
  • obsługujesz MS Excel i Power Point na poziomie średniozaawansowanym oraz MS Project na poziomie podstawowym
  • posiadasz umiejętności analityczne
  • potrafisz pracować w zespole
  • proaktywnie poszukujesz rozwiązań

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z rozwiązaniem zadania rekrutacyjnego. Zadanie stanowi obowiązkowy element procesu rekrutacyjnego.

Pobierz zadanie rekrutacyjne

Miejsce pracy:
Warszawa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy