Oferta pracy

Stażysta/ka w Dziale promocji

NDI

3 010 brutto / mies.

NDI

Powstańców Warszawy 19

Dolny Sopot

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie treściami na stronie www

  • Tworzenie treści do mediów społecznościowych

  • Wsparcie w prowadzaniu projektów CSR / sponsoringowych

  • Tworzenie treści materiałów informacyjnych i marketingowych,

  • Realizacja strategii marketingowej z zespołem

  • Organizacja eventów zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B – must have

  • Mile widziana podstawowa umiejętność obsługi programów graficznych z pakietu Adobe

  • Znajomość systemów CMS – przede wszystkim Wordpress

  • Zapał do pracy

To oferujemy

  • Płatna praktyka trwająca nawet 3 miesiące

  • Możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów oraz rozwoju zawodowego

  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarze marketingu pod okiem najlepszych specjalistów

  • Pracę w super lokalizacji i świetnej atmosferze

NDI

Na rynku obecni jesteśmy od 30 lat, a dziś zatrudniamy już blisko 500 osób w całej Polsce. Realizujemy zróżnicowane projekty: od budowy i modernizacji linii kolejowych, przez budowę biurowców, hoteli czy luksusowych apartamentów, aż po realizacje z zakresu budownictwa infrastruktury energetycznej czy hydrotechnicznej.

Jesteśmy dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z marketingiem i PR-em, interesują Cię social media oraz posiadasz umiejętność obsługi programów graficznych to zapraszamy do NDI!

Udało nam się Cię zainteresować? Zaaplikuj do nas!

Przewiń do profilu firmy