Żabka Polska Sp. z o.o.

Stażysta/ka w Dziale Range, Floor & Space Managment

Żabka Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 15 maj 2020
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Praktykant/Stażysta
Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • udział w planowaniu ekspozycji kategorii asortymentowej
  • wsparcie przy tworzeniu standardów ekspozycyjnych
  • współtworzenie planogramów półek sklepowych
  • bieżące prace administracyjne wspierające funkcjonowanie Zespołu

Oczekujemy od Ciebie:

  • że wiesz, co kryje się za słowem merchandising :)
  • statusu Studenta/ki (mile widziani studenci kierunków ekonomicznych)
  • świetnej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole
  • podstawowej znajomości pakietu MS Office
  • kreatywności i zaangażowania
Oferujemy:
  • 6-miesięczny, płatny staż (z możliwością przejścia na umowę
    o pracę)
  • praktyczna wiedza
    i świetna atmosfera
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych z opieką doświadczonego kolegi
  • elastyczny czas pracy
  • nowoczesne środowisko pracy i ciekawe projekty
  • rozwój w convienance
    nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • pakiet sportowy
opis

Ogłoszenie archiwalne