Oferta pracy

Stażysta/ka w Dziale Rekrutacji

DanfossO firmie

  • Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Danfoss

Chrzanowska 5

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Selekcjonowanie kandydatów według wstępnych kryteriów,

  • Kontakt telefoniczny z kandydatami,

  • Organizacja spotkań z kandydatami,

  • Zarządzanie bazą kandydatów,

  • Uczestnictwo w projektach w obszarze HR w Europie Środkowej,

  • Praca w systemie SAP.

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Outlook, kalendarz, Teams,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B2, język polski na poziomie zaawansowanym,

  • Studia wyższe kierunkowe związane z obszarem HR, chętnie student 4-5 roku,

  • Samodzielność w kontaktach telefonicznych, mailowych,

  • Wysoka kultura osobista w kontaktach telefonicznych i mailowych,

  • Doświadczenie w pracy przy podobnych zadaniach będzie mile widziane.

To oferujemy

  • Płatny staż na podstawie umowy zlecenie przez okres ok. 6 miesięcy w wymiarze 30-32 godzin tygodniowo,

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

  • Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego z wiodących na świecie producentów w branży energooszczędnych rozwiązań,

  • Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu,

  • Możliwość pracy zdalnej.

Danfoss

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

W związku z rozbudową naszej fabryki w Grodzisku Mazowieckim do naszego zespołu w Dziale Jakości poszukujemy osób do pracy jako Kontroler Jakości Dostaw (zgodnie z nomenklaturą obowiązującą w firmie nazwa stanowiska to Kontroler Jakości Laboratorium).

Jeżeli jesteś zainteresowany taką pracą lub znasz kogoś, kto chciałby podjąć pracę w naszej organizacji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy