Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta/ka w Dziale Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 16.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Calan Human Capital jest firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją kandydatów na stanowiska wyższego i średniego szczebla. Specjalizujemy się w poszukiwaniach metodą direct search – pozyskujemy kandydatów wtedy, gdy tradycyjne metody rekrutacyjne nie przynoszą efektów.

W związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji poszukujemy osoby
na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
3035/SR/2017

Opis stanowiska:

  • Wsparcie administracyjne pracy konsultantów
  • Poszukiwanie kandydatów metodą bezpośrednią
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami
  • Przygotowanie i redagowanie ogłoszeń
  • Wstępna selekcja aplikacji
  • Wprowadzanie CV do bazy danych
  • Organizowanie rozmów kwalifikacyjnych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innego języka mile widziana
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Pozytywne nastawienie do pracy i pro-aktywna postawa
  • Umiejętność szybkiego docierania do informacji, ich analizy i wyciągania wniosków
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • Płatny staż - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie międzynarodowej
  • Współuczestnictwo w realizacji interesujących projektów rekrutacyjnych
  • Możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z klauzulą poufności i zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).