Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta/ka w Dziale Rozwoju Biznesu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    ALSTOM – zatrudniając ponad 25 000 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

    ALSTOM w Polsce

    • Chorzów Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji
    • Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino
    • Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

     Miejsce pracy: Warszawa, ul. Emilii Plater 53
    Numer referencyjny: PEN/2019/01/RB

    Podstawowe obowiązki:

    • Wsparcie i praca w zespole sprzedaży, rozwoju biznesu i marketingu
    • Tworzenie baz danych i analiza danych z rynku w sektorze transportowym
    • Opracowanie analityczne danych
    • Przygotowywanie raportów i sprawozdań (raporty / zestawienia)
    • Udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych
    • Administracja i archiwizacja dokumentacji – zarządzanie informacją

    Wymagania:

    • Student/ka 5 roku lub absolwent/ka profilu, w zakresie którego zawarte są zagadnienia
      z obszaru analizy rynku, tworzenia efektywnych baz danych (np. w oparciu o pakiet MS Excel), analityki biznesowej, zarządzania danymi wspierającymi podejmowanie decyzji biznesowych
      i tworzenie strategii rynkowych
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Obsługa komputera, a w szczególność MS Excel (przygotowanie raportów i zestawień)
    • Umiejętności pracy analitycznej oraz pracy z danymi
    • Skrupulatność, cierpliwość, otwartość, kreatywność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
    • Dyspozycyjność ok. 40h/ tydzień

    Oferujemy:

    • Możliwość odbycia ośmiomiesięcznego, płatnego stażu
    • Wsparcie doświadczonego pracownika w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    bottom