Oferta pracy
JR-023205
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wyborowa S.A. z siedzibą w: Janikowska 23, 61-070 Poznań (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Stażysta/ka w Dziale Technicznym

Wyborowa Pernod Ricard

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 05 cze 2022
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie działu produkcji w codziennych wyzwaniach,

  • Dbanie o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz usprawnianie parku maszynowego,

  • Prowadzenie gospodarki mediami i optymalizacja ich zużycia,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów i instalacji,

  • Udział we wdrażaniu narzędzi usprawniania procesów, np.: Problem Solving (5S),

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, koordynowanie i nadzór wykonywanych przez nich prac.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem/studentką IV lub V roku, bądź absolwentem kierunku Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka lub pokrewnego,

  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu instalacji technicznych,

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • Lubisz pracę w zespole,

  • Analitycznie podchodzisz do problemów,

  • Masz książeczkę sanepidowską lub jesteś gotowa/y ją wyrobić,

  • Lubisz wychodzić z inicjatywą i proponować nowe rozwiązania.

To oferujemy

  • 12-miesięczny płatny staż,

  • Rozwój w międzynarodowej organizacji z szerokim i rozpoznawalnym portfolio produktowych,

  • Dostęp do oferty benefitów pozapłacowych oraz szkoleń biznesowych i językowych,

  • Wsparcie Mentora,

  • Premię na koniec stażu,

  • Pracę w organizacji o unikalnej kulturze „convivialite”, w której wspólnie tworzymy przyjazne relacje,

  • Pracę przy projektach S&R,

  • Elastyczne godziny pracy (po wcześniejszym ustaleniu z Opiekunem/Opiekunką stażu),

  • Na Twoja aplikację czekamy do 27.05.2022 r.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

At Wyborowa Pernod Ricard we are proud to manage locally a prestigious portfolio of internationally recognised brands of spirits, wines and champagnes of Pernod Ricard Group. In our plants in Poznań and Zielona Góra, we produce well-known Polish vodkas from the Group's portfolio.

Przewiń do profilu firmy