Stażysta/ka w dziale Wdrożeń i Technologii

Decora S.A.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 31 lip 2021
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych (jak i technologicznych w zakresie produkcji),

  • nadzorowanie (oraz przeprowadzanie) prób technologicznych,

  • odpowiedzialność za technologię procesu wytłaczania tworzyw sztucznych,

  • definiowanie wymagań (jak zamawianie narzędzi),

  • optymalizacja konstrukcji produktów pod kątem procesów produkcyjnych,

  • opracowywanie dokumentacji (zarówno konstrukcyjnej, jak i technologicznej),

  • wspieranie procesu kalkulacji nowych wyrobów (a zarazem projektowanie i budowa nowych narzędzi na potrzeby produkcji).

Nasze wymagania

  • status studenta/ki w ramach pozyskiwania wykształcenia wyższego - technicznego lub chemicznego (preferowane kierunki: Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna, Technologia Tworzyw Sztucznych),

  • wstępna znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych (ze szczególnym uwzględnieniem technologii procesu wytłaczania oraz przetwórstwa systemów poliuretanowych),

  • nastawienie na efektywną realizację powierzonych zadań,

  • komunikatywność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • docelowym miejscem pracy jest Środa Wielkopolska

  • możliwość zaznajomienia się z podstawami funkcjonowania międzynarodowej firmy produkcyjnej (podmiotu o wysokim prestiżu, stabilnej pozycji rynkowej) – przede wszystkim na linii współpracy z wszystkimi jej komórkami organizacyjnymi,

  • wynagrodzenie finansowe przez czas trwania programu stażowego,

  • sposobność do pozyskania ogromnych zasobów wiedzy względem szeroko rozumianego przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • wsparcie ze strony profesjonalistów w zakresie wykonywanych obowiązków stażowych (nieustanny feedback),

  • możliwość ewentualnego zatrudnienia w strukturach firmy (po pomyślnym przejściu ścieżki programu stażowego, zostaną wyłonione najlepsze osoby),

  • pozostałe kwestie: bezpłatny parking dla osób zmotoryzowanych, udział w bezpłatnych szkoleniach wewnętrznych, referencje ze strony osoby decyzyjnej (po całościowym odbyciu programu stażowego), dostęp do przepysznej kawy i herbaty.

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM).

Od 25 LAT inwestujemy w wiedzę, najnowszą technologię i know-how.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje