Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta/ka w Dziale Zarządzania Nieruchomościami

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIURO ZARZĄDU ORBIS S.A.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: SZN/0518/BZ

    Główne zadania:

    • asystowanie w codziennej pracy Działu Zarządzania Nieruchomościami: inwestycje w nowe nieruchomości firmy, bieżące zarządzanie nieruchomościami, sprzedaż wybranych aktywów w Polsce oraz w Europie Wschodniej
    • aktywny udział w przygotowywaniu analiz finansowych nieruchomości, tworzeniu biznes planów, wycenie opłacalności inwestycji
    • przygotowywanie prezentacji na temat nieruchomości firmy oraz rynku hotelowego w Polsce i Europie Wschodniej
    • wsparcie innych członków Działu Zarządzania Nieruchomościami w procesie prowadzenia projektów

    Wymagania:

    • studenci kierunków gospodarka nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami lub kierunków pokrewnych
    • zainteresowanie tematyką zarządzania nieruchomościami, inwestycjami w nieruchomości
    • zdolności analityczne
    • dobra znajomość MS Excel i PowerPointa
    • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka francuskiego będzie plusem)
    • zdolności planowania i organizowania pracy
    • umiejętność pracy w zespole międzynarodowym
    • motywacja do pracy
    • dostępność min. 30 h/tyg

    Oferujemy:

    • płatny staż
    • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
    • zdobycie praktycznego doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami w Polsce oraz Europie Środkowej
    • praca w międzynarodowym środowisku w obszarze Polski oraz Europy Wschodniej
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie hotelowej będącej częścią AccorHotels Group – wiodącego na świecie operatora hoteli

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Orbis S.A., spółki zależne oraz spółki powiązane kapitałowo z Orbis S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Brackiej 16 (zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. W przypadku braku zgody, prosimy nie klikać tego przycisku.