Oferta pracy

Stażysta/ka w obszarze administracji i ewidencji

Żabka PolskaO firmie

  • Matyi 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Żabka Polska

Matyi 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • codzienne wsparcie pracy zespołu w pracach administracyjnych

  • przygotowywanie zestawień, raportów - praca z Excelem

  • szybkie wyszukiwanie niezbędnych informacji

  • tworzenie ewidencji, zbieranie danych

Nasze wymagania

  • status Studenta/ki (mile widziane kierunki związane z administracją)

  • dyspozycyjność min. 30 h w tygodniu

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • zaangażowanie i dobra komunikatywność

  • otwartość na drugiego czlowieka

To oferujemy

  • 6-miesięczny, płatny staż

  • elastyczne godziny stażu

  • możliwość zdobycia doświadczenia i poznania procesów w dużej organizacji

  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia

  • dobre wdrożenie w zadania