Logo Pracuj.pl

Stażysta/ka w obszarze wsparcia Ekspansji

Żabka PolskaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Żabka Polska

Matyi 8

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie bieżących procesów operacyjnych (ocena wniosków inwestycyjnych pod kątem standardów sieci, przetwarzanie, weryfikacja adekwatności danych itp.)
  • Współtworzenie raportów w Power BI
  • Współpraca z kadrą terenową w ramach powierzonych obowiązków

Nasze wymagania

  • Status studenta (mile widziane kierunki związane z analizą i przetwarzaniem danych)
  • Dostępność minimum 30h w tygodniu
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dokładność i skrupulatność

To oferujemy

  • 6-miesięczny płatny staż
  • elastyczne godziny stażu
  • możliwość zdobycia doświadczenia i poznania procesów w dużej organizacji
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • dobre wdrożenie w zadania

Stażysta/ka w obszarze wsparcia Ekspansji, Matyi 8, Poznań