Stażysta/ka w Sekcji Laboratorium R&D w obszarze badań funkcjonalnych

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Klementyny Hoffmanowej 19

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Badania urządzeń gospodarstwa domowego;

  • Generowanie raportów z testów;

  • Organizacja identyfikacji próbek do testów;

  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z przepływem próbek do badań;

  • Dostarczanie i przygotowanie próbek do testów (na miejsce i na czas);

  • Proponowanie rozwiązań optymalizujących nadzór nad próbkami;

  • Wspieranie prac mających na celu utrzymanie standardu 5S.

Nasze wymagania

  • Aktualny status studenta (rok 3-4) - warunek konieczny;

  • Preferowane kierunki studiów: logistyka, zarządzanie produkcją;

  • Dostępność przez min 24h/tydzień;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Postawa zorientowana na cel;

  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu;

  • Wysoka motywacja i elastyczność;

  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne;

  • Umiejętności manualne;

  • Praktyczna znajomość zagadnień logistycznych.

To oferujemy

  • Płatny staż w Zespole Laboratorium;

  • Udział w bieżących pracach wykonywanych przez pracowników działu;

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;

  • Przyjazną atmosferę opartą na współpracy;

  • Praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej na studiach;

  • Elastyczne godziny pracy.

Benefity

  • elastyczny czas pracy