Oferta pracy

Stażysta/ka w Technicznym Dziale Handlowym - łożyska

igus Sp. z o.o.

22,50 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Działkowa 121

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta,

  • Doradztwo techniczne z zakresu naszych produktów (łożyska),

  • Tworzenie ofert techniczno-handlowych,

  • Utrzymywanie i nawiązywanie relacji z dotychczasowymi i nowymi Klientami.

Nasze wymagania

  • Chciałbyś/abyś zdobyć bądź rozwijać doświadczenie w profesjonalnym doradztwie techniczno-handlowym,

  • Jesteś studentem lub absolwentem technicznych studiów wyższych, a Twoja dyspozycyjność wynosi 40h tygodniowo,

  • Angażujesz się w pracę, którą wykonujesz,

  • Obsługa mailowa nie jest dla Ciebie czarną magią,

  • Jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz relacje.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego w Technicznym Dziale Handlowym i profesjonalnej obsłudze Klienta,

  • Praca na podstawie umowy zlecenia ze stawką 22,50 zł/ h,

  • Możliwość awansu wewnątrz działu i pozostania w strukturach firmy,

  • Pracę w miłej atmosferze w firmie, która stawia na pracownika,

  • Bogaty pakiet benefitów:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • uczestnictwo w programie MyBenefit

  • wsparcie opiekuna podczas procesu wdrożeniowego

  • nieograniczony dostęp do audiobooków

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

igus® jest światowym liderem w produkcji systemów zasilania, przewodów elektrycznych, konfekcjonowanych przewodów oraz łożysk. Dostarczamy nasze produkty do branż m.in. samochodowej, energetyki, automatyki przemysłowej, robotyki oraz druku 3D. Firma założona w Niemczech w 1964 roku posiada obecnie 36 filii oraz 4000 pracowników na całym świecie.

Pracowników traktujemy jak nasz największy kapitał i główne źródło sukcesów w Polsce i na świecie.

Przewiń do profilu firmy