Stażysta/ka w Zespole ds. Budowania Marki Pracodawcy

PKN ORLEN S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Chemików 7, 09-411 Płock, Polska, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Praktykant/Stażysta
Ważne do: 30-04-2020
Numer ref.: Nr ref.: KRR03593

Twoje zadania w trakcie stażu:

  • wsparcie w realizacji projektów employer brandingowych (EB) wewnętrznych i zewnętrznych
  • współpraca z uczelniami oraz organizacjami studenckimi w zakresie realizacji aktywności i wydarzeń EB
  • współpraca przy opracowaniu treści na potrzeby m.in. social media, strony kariera, komunikacji wewnętrznej
  • współtworzenie materiałów informacyjnych oraz promocyjnych, w tym projekty video i graficzne
  • research i analiza rynku na potrzeby projektów employer brandingowych (Newsletter dla pracowników, Program Ambasador Marki Pracodawcy, Programy Stażowe, Dzień Wiedzy z ORLENEM)

Oferujemy:

  • 6 miesięczny płatny staż
  • możliwość rozwoju
  • wsparcie merytoryczne opiekuna
  • doświadczenie i wiedzę ekspercką
  • udział w innowacyjnych projektach

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • jesteś absolwentem studiów o kierunku: dziennikarstwo i medioznastwo, marketing, komunikacja i PR, zarządzanie, socjologia, grafika lub kierunku pokrewnego
  • znasz trendy rynkowe i społeczne, szczególnie w zakresie komunikacji/ digital marketingu/ EB i rozwiązań technologicznych
  • cechuje Cię poczucie estetyki, kreatywność i innowacyjność w podejściu do wykonywanych zadaniach
  • potrafisz pracować w zespole
  • proaktywnie poszukujesz rozwiązań

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z rozwiązaniem zadania rekrutacyjnego. Zadanie stanowi obowiązkowy element procesu rekrutacyjnego.

Pobierz zadanie rekrutacyjne

Miejsce pracy:
Warszawa / Płock

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy