Oferta pracy

Stażysta/ka w Zespole HR

Grant ThorntonO firmie

  • Baraniaka 88E, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Grant Thornton

Baraniaka 88E

Poznań

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która w ramach stażu wesprze wewnętrzny Zespół HR w zakresie zadań związanych z rekrutacją i employer brandingiem oraz innymi zadaniami budującymi wartościowe środowisko pracy dla pracowników. Podczas stażu będziesz miał(a) okazję m.in.: uczestniczyć w całościowym procesie rekrutacji, planować i organizować wydarzenia dla studentów, poznać różne metody rekrutacji oraz wziąć udział w bieżących projektach w zakresie motywowania i rozwoju pracowników.

Nasze wymagania

  • status studenta IV/V roku (preferowane kierunki: Psychologia, ZZL lub pokrewne)

  • otwartość i komunikatywność

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych

  • umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań oraz ustalania priorytetów

  • skrupulatność, dokładność i doskonała organizacja pracy

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z miękkim HR-em

To oferujemy

  • płatny staż w wymiarze około 25-30 godz. w tygodniu (umowa zlecenie)

  • elastyczne godziny pracy (możliwość dopasowania stażu do zajęć na uczelni)

  • uczestnictwo w szkoleniach

  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)

  • rozwój kompetencji zawodowych w wewnętrznym dziale HR renomowanej organizacji o zasięgu globalnym

  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office lub w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej

  • przyjazna atmosfera pracy w otwartym i wspierającym się zespole

  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy