Stażysta/ka w Zespole Kontrolingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 04.01.2019
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 03.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Unum Życie TUiR S.A. (www.unum.pl) jest częścią Grupy Unum, lidera w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W Polsce oferuje grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie o jednym z najszerszych na rynku zakresów ochrony, opierając się na wyjątkowej trosce o klienta.

    Unum Życie tworzy przyjazne, oparte na szacunku środowisko pracy, w którym każdy może odnieść sukces rozwijając się i realizując swój potencjał. Oparta na wartościach kultura organizacyjna spółki została uhonorowana licznymi nagrodami: Najlepszy Pracodawca 2005, 2006, 2009, 2010, 2012, 2018 oraz Inspiratorzy Biznesu – Najlepszy Pracodawca w 2018. Firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami Unum Życie dwukrotnie zostało wyróżnione certyfikatem „HR Najwyższej Jakości”. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: CONTR/01/2019

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie w przygotowaniu analiz finansowych,
    • Wsparcie procesów w obszarze sprawozdawczości finansowej i zarządczej,
    • Udział w realizacji innych zadań i projektów Zespołu Kontrolingu.

    Wymagania:

    • Student/ka IV-V roku studiów lub absolwent o profilu ekonomicznym lub ścisłym (finanse, rachunkowość, ekonometria, metody ilościowe, matematyka, ekonomia),
    • Dyspozycyjność w zakresie 3-4 dni w tygodniu,
    • Chęć do poznawania praktycznych zagadnień, z którymi mają do czynienia pracownicy Zespołu Kontrolingu,
    • Komunikatywność i odpowiedzialność,
    • Zdolności analityczne i łatwość w pracy z liczbami,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office ( w tym MS Excel oraz MS Power Point),
    • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
    • Płatny staż w przyjaznym zespole, możliwość przedłużenia współpracy i dalszego rozwoju zawodowego,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Możliwość uzyskania referencji po pozytywnej ocenie odbytego stażu.

    Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku:
    Na Twoje zgłoszenie czekamy do 03.02.2019 r.