Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stażysta/ka w Zespole Rekrutacji ze znajomością języka ukraińskiego

ManpowerGroup

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie rozwoju projektu – selekcja cv, prowadzenie wstępnych telefonicznych rozmów rekrutacyjnych i umawianie spotkań

  • Współpraca z zespołem realizującym projekt rozwojowy

  • Raportowanie postępów rekrutacji

  • Uzupełnianie danych w systemie

Nasze wymagania

  • Znajomość języka ukraińskiego i polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Wysoka motywacja z Twojej strony, by zdobywać doświadczenie w branży rekrutacyjnej

  • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

  • Determinacja w dążeniu do celu oraz pozytywna postawa

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę absolwencką na 3 miesiące z możliwością dalszej współpracy po odbyciu stażu

  • Wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność

  • Poznanie procesów rekrutacyjnych w praktyce pod okiem ekspertów, którzy chętnie wszystkiego Cię nauczą

  • Dostęp do platformy e-learningowej oraz szkolenia z obszaru rekrutacji, sprzedaży i rozwoju kompetencji miękkich

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Przewiń do profilu firmy