Oferta pracy

Stażysta/ka w Zespole Wsparcia IT

Żabka PolskaO firmie

  • Matyi 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Żabka Polska

Matyi 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie pierwszej linii wsparcia technicznego dla naszych Franczyzobiorców

  • wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu incydentów z zakresu informatyki

  • wypełnianie procesów, w które zaangażowany jest zespół

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • pełnienie dyżurów informatycznych

  • branie aktywnego udziału w zadaniach zespołu

  • poznawanie nowych technologii i zdobywanie wiedzy

Nasze wymagania

  • status Studenta/ki (mile widziani studenci ostatnich lat studiów zaocznych kierunków związanych z IT)

  • podstawowej wiedzy z obszaru IT

  • chęci do rozwijania się i zdobywania wiedzy

  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów

  • podejmowania własnej inicjatywy

  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia

  • wysokiej kultury osobistej

  • komunikatywności i pozytywnego podejścia do nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • 6-miesięczny, płatny staż

  • elastyczne godziny stażu

  • możliwość zdobycia doświadczenia i poznania procesów w dużej organizacji

  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia

  • dobre wdrożenie w zadania