Oferta pracy

Stażysta/ka

PEKAO LEASING SP. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Aleja Armii Ludowej 26

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Program stażowy „LEASING na START” dedykowany jest studentom ostatnich lat studiów, którzy chcą rozwijać się w obszarach takich jak: HR, administracja, zarządzanie flotą, weryfikacja umów, sporządzanie umów, posprzedażowa obsługa Klienta oraz sprzedaż.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem kierunku: ekonomia, administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse, prawo i chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową?

  • Chcesz uczyć się do ekspertów z branży finansowej i zdobywać know-how?

  • Jesteś proaktywny i efektywny w swoich działaniach?

  • Masz łatwość nawiązywania relacji i lubisz pracować w zespole?

  • Cechuje Cię zaangażowanie w wykonywane obowiązki, dokładność i analityczne myślenie?

  • Potrafisz korzystać z funkcjonalności programu Excel na poziomie min. średniozaawansowanym?

  • Jesteś dyspozycyjny min. 30 godzin tygodniowo?

To oferujemy

  • Płatny staż trwający od 3 do 6 miesięcy

  • Rozwojowe projekty

  • Wsparcie mentora

  • Przyjazny zespół

  • Elastyczne godziny pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową

Firma prowadzi działalność biznesową dedykowaną wsparciu finansowemu sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w obszarze leasingu.

Chcesz rozwijać swoje umiejętności pod okiem ekspertów, nauczyć się budować relacje biznesowe, poznać ciekawych ludzi? Sprawdź, jakie możliwości rozwoju dla stawiających pierwsze kroki przygotował dla Ciebie PEKAO LEASING.

Przewiń do profilu firmy