Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta - konstruktor maszyn

ControlTec Sp. z o.o.O firmie

ControlTec Sp. z o.o.

Tarnogajska 11

Wrocław

Firma ControlTec, wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej, w związku z rozwojem działu projektowego, poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie rozwiązań koncepcyjnych na etapie tworzenia oferty
  • Projektowanie maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej
  • Współpraca z działem logistyki i zakupów
  • Udział w rozruchu i wdrożeniu dostarczanych rozwiązań i produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (lub student ostatniego roku), o kierunku zbliżonym do mechaniki i budowy maszyn
  • Znajomość środowiska projektowego: SolidWorks
  • Nastawienie na cel
  • Zaangażowanie w pracę własną i zespołu realizacyjnego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość dynamicznego rozwoju i kariery
  • Szkolenia z zakresu mechaniki i automatyki
  • Udział w interesujących projektach
  • Atrakcyjne formy wynagradzania
  • Elastyczny czas pracy

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.controltec.pl

 Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego LM oraz CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne