Logo Pracuj.pl

Stażysta - Koordynator Projektu

Faurecia R&D CenterO firmie

  • Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Faurecia R&D Center

Spółdzielcza 4

Grójec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współudział przy analizie wykonalności produktu
  • wspieranie lidera projektu w przygotowaniu ofert dla klienta oraz przy analizie budżetu projektu
  • monitorowanie budżetu projektu oraz fakturowanie przy wsparciu lidera projektu
  • przygotowywanie planningu
  • aktualizacja dostępnych firmowych aplikacji np. SAP
  • przygotowanie zestawień komponentów seryjnych i prototypów do zamówienia we współpracy z działem zakupów
  • aktualizacja planów produkcyjnych oraz planów wysyłek
  • kompletowanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane

  • umiejętność obsługi programu SAP

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • system bonusowy
  • możliwość dojazdu autobusem pracowniczym
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce

Co musisz wiedzieć o centrum R&D Faurecii?

Centrum R&D Grupy Siedzeń jest częścią francuskiej grupy Faurecia i funkcjonuje w Polsce już od prawie 20 lat. Pierwsze zespoły inżynierskie rozpoczęły pracę w 2002 roku w Grójcu, a rok później w Wałbrzychu. Wieloletnie doświadczenie i ekspertyza inżynierów sprawiają, że polskie zespoły R&D są partnerem dla wielu jednostek Faurecii na świecie, począwszy od fazy koncepcyjnej, poprzez prototypowanie, walidację, fazę wdrożeniową oraz wsparcie dla produkcji seryjnej. Biorą aktywny udział w pracach projektowych, wykorzystując nowoczesne technologie. Obecnie ta współpraca rozwija się przede wszystkim z Centrami Badawczo-Rozwojowymi ulokowanymi w Brieres i w Caligny we Francji, w Stadthagen (Niemcy), w Troy (USA), w Quarto Barras (Brazylia) i w Szanghaju (Chiny).

Czy wiesz, że... już dziś szukamy rozwiązań dla stojących przed światową motoryzacją wyzwań związanych z autonomiczną ekomobilnością przyszłości?

Faurecia jako Lider w branży technologii motoryzacyjnej, inspiruje przyszłość mobilności!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce światowych dostawców branży motoryzacyjnej.

W czym się specjalizujemy?

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

W jakich krajach działamy?

Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już 248! Z dumą chwalimy się także 39 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 100 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 9 fabryk, które znajdują się w Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych i Platformę Transportowo-Logistyczną.

Kierujemy się przyszłością!

Poznajmy się lepiej! www.faurecia-polska.pl, www.karierafaurecia.pl

Stażysta - Koordynator Projektu, Spółdzielcza 4, Grójec