Logo Pracuj.pl

Stażysta

ExpanderO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na to, aby w dalszym etapie współpracy z naszą firmą móc w pełni profesjonalnie obsługiwać Klientów.

Nasze wymagania

  • Przedsiębiorczość i optymizm w działaniu
  • Chęć do nauki i podnoszenia swoich kompetencji merytorycznych i sprzedażowych
  • Zainteresowanie finansami i chęć związania się z tym obszarem w przyszłości
  • Studia w toku lub ukończone maksymalnie dwa lata temu - kierunki ekonomiczne, bankowość i finanse mile widziane

To oferujemy

  • Zapewnimy Ci bogaty program szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Zapewnimy Ci szansę na rozpoczęcie kariery w branży finansowej
  • Twój sukces jest naszym sukcesem, dlatego wspólnie tworzymy niepowtarzalną atmosferę pracy
  • Gwarantujemy płatny staż w najlepszej firmie pośrednictwa finansowego w Polsce!

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Expander. Ekspert od spraw ważnych.

Jesteśmy liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, nieruchomości i usług finansowania przedsiębiorstw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniającą się innowacyjnym podejściem do Klienta oraz jakością świadczonych usług. Nasza firma to przede wszystkim zespół wszechstronnych ekspertów, wspierających swoich Klientów na każdym etapie ich życia.

Nasze wartości to

Uczciwość, Odpowiedzialność, Orientacja na Klienta,

Praca zespołowa, Skuteczność

Jeśli są Ci bliskie,

DOŁĄCZ WŁAŚNIE DO NAS!!!

Stażysta, Kraków