Stażysta

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

ATLAS Sp. z o.o.

płk. Jana Kilińskiego 2

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w działaniach marketingowych wspierających sprzedaż

  • wsparcie przy organizacji eventów i rozliczaniu akcji promocyjnych

  • przeprowadzanie badań marketingowych typu Tajemniczy Klient oraz metodą CATI

  • weryfikowanie zadań merchandisingowych

  • wprowadzanie umów do systemu

  • analiza danych, przygotowanie raportów

Nasze wymagania

  • znajomość programu Excel w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z danymi

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i kreatywność

  • dokładność, sumienność i zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

  • status studenta - mile widziane osoby z ostatnich roku studiów

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • płatny staż na podstawie umowy zlecenia

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość zdobycia doświadczenia w rozbudowanych strukturach firmy

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • nauka pod okiem specjalistów

  • praca u lidera