Oferta pracy

Stażysta Magazynu Części Zamiennych

SIA ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.

  • Prosta 21, Łozienica (pow. goleniowski)
    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Prosta 21

Łozienica (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w segregacji części zamiennych w magazynie

  • Transport części z obszaru logistyki do magazynu części zamiennych

  • Rozmieszczanie części zamiennych w magazynie

  • Proste prace magazynowe

Nasze wymagania

  • Status studenta (mile widziane kierunki techniczne)

  • Dobra znajomość komputera i MS Office

  • Proaktywne podejście do wykonywanych zadań

  • Samodzielność, zaangażowanie, dbałość o szczegóły

  • Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia

To oferujemy

  • Płatny staż w pełnym wymiarze godzin (poniedziałek – piątek, 08:00 – 16:00) na okres 3 miesięcy tj. od października do grudnia 2022

  • Pracę w bezpiecznych warunkach - zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków pracy jest naszym priorytetem

  • Benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę)

  • Możliwość zakupu sprzętów Boscha ze zniżką nawet do 40%

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia i pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się konfekcjonowaniem wysokiej jakości materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój - sia Abrasives - grupa Bosch.

Przewiń do profilu firmy