Oferta pracy

Stażysta – Mechanik Maszyn w dziale Produkcji

Imperial Tobacco Polska S.A.O firmie

18,5 brutto / godz.

Imperial Tobacco Polska S.A.

Przemysłowa 1

Jankowice (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Zdobędziesz pierwsze doświadczenie zawodowe – w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych

  • Zapoznasz się z dokumentacją techniczną

  • Nauczysz się obsługiwać i regulować maszyny, diagnozować usterki i je naprawiać

  • Możesz znaleźć stabilne zatrudnienie na stanowisku Mechanika Maszyn po ukończeniu stażu

Nasze wymagania

  • Jesteś świeżo upieczonym absolwentem technikum lub kończysz właśnie uczelnię wyższą (preferowany profil mechaniczny, mechatroniczny lub pokrewny)

  • Posiadasz podstawową wiedzę z obszaru mechaniki

  • Lubisz majsterkowanie i „łamigłówki” techniczne

  • Jesteś dyspozycyjny minimum 3 dni w tygodniu (w systemie trzyzmianowym)

  • Chcesz podjąć staż na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia lub stałej współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do wyżywienia

Dojazd

Oferujemy bezpłatny transport autobusami pracowniczymi z Poznania, Kościana i Szamotuł (na każdą zmianę).

Można dojechać do nas również komunikacją miejską - autobusem linii 811 i 821 z pętli autobusowej Ogrody w Poznaniu.

Dla osób zmotoryzowanych dogodny dojazd drogą krajową 92 oraz trasą S11.