Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

STAŻYSTA / MŁODSZY SPECJALISTA Z J. NIEMIECKIM (DZIAŁ AUDYTU)

Spring Professional Poland

  • Łódź, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Dla naszego Klienta, największej firmy doradczej w Polsce, światowego lidera rynku profesjonalnych usług doradczych w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego, prawnego oraz transakcyjnego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

 Cała Polska /  Praca zdalna

Numer ref.: JRJAG/12.2021

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Bieżące wsparcie pracy zespołu audytu
  • Pomoc przy realizacji prowadzonych projektów
  • Wspieranie zespołów w przeprowadzaniu analiz i badań rynku
  • Przygotowywanie raportów oraz wprowadzanie dokumentów do systemu

WYMAGANIA

  • Wykształcenie kierunkowe – finanse, księgowość, rachunkowość, ekonomia, administracja lub pokrewne
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze wybranego kierunku studiów - mile widziane doświadczenie zdobyte w centrach BPO/SSC
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i przynajmniej dobra języka niemieckiego
  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Entuzjazm, chęć dalszego rozwoju i otwartość na zmiany

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie  – umowa o pracę na pełen etat
  • Pracę w systemie hybrydowym/ praca zdalna + 2 razy w miesiącu praca w biurze – Wrocław lub Warszawa (koszty dojazdu pokrywa pracodawca)
  • Możliwość rozwoju w firmie będącej liderem rynku w zakresie usług doradczych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysta ścieżka kariery zawodowej
  • Pracę w ambitnym, nastawionym na współpracę zespole
  • Pełne szkolenie i wdrożenie – opiekę mentora
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, kursy językowe itp.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne