Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1327 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta na Fermie Drobiu

  • Michałówek (pow. opolski), opolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANIMEX jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Należymy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated, będącego częścią globalnej firmy WH Group
    – największego producenta mięsa wieprzowego na świecie. ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

    Zapraszamy do udziału w płatnym
    Programie stażowym w Dziale Surowcowym

    Miejsce pracy: Michałówek (pow. opolski)
    nr referencyjny: Staż/Ferma

    Program zakłada opracowanie jasnej ścieżki rozwoju oraz wyznaczenie indywidualnego opiekuna, który wprowadzi Cię w funkcjonowanie firmy i Twojego działu. W myśl zasady „rozwój przez działanie” otrzymasz konkretne zadania i projekty, za których realizację będziesz odpowiedzialny.

    Pracując jako Stażysta w Dziale Surowcowym będziesz miał/a okazję poznać, jak funkcjonuje lider rynku w swojej branży.

    Główne zadania:

    • Zapoznanie się i współudział w planowaniu produkcji brojlerów na fermie
    • Zapoznanie się i współudział w nadzorze nad prowadzoną produkcją brojlera kurzego na fermie:
      • przygotowanie kurników do wstawienia piskląt
      • opieka nad stadem podczas odchowu i tuczu
      • odstawa ptaków do zakładu ubojowego
    • Współudział w planowaniu optymalnej pracy na fermie w zgodzie z przepisami prawa
    • Zapoznanie się i współudział w rozliczaniu produkcji na fermie
    • Zapoznanie się z dokumentacją produkcyjną i weterynaryjną oraz współudział w jej tworzeniu
    • Wykonywanie analiz i raportów dotyczących produkcji na fermie
    • Zapoznanie się i przestrzeganie dobrych praktyk  produkcyjnych i przepisów weterynaryjnych na fermie

    Wymagania:

    • Studenci 5 roku lub absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów o kierunku rolniczym, zootechnicznym lub weterynaryjnym
    • Prawo jazdy kat. B – doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • Dyspozycyjność i mobilność
    • Komunikatywność i szybkość w podejmowaniu decyzji
    • Nastawienie na osiąganie celów i realizację zadań
    • Umiejętność planowania, dobra organizacja pracy
    • Doświadczenie w branży mile widziane

    Otrzymasz umowę o pracę, wynagrodzenie oraz urlop. Czas trwania stażu to od 6 do 10 miesięcy. Oczekujemy, że będziesz dyspozycyjny/a 5 dni w tygodniu.

    Program stażowy realizujemy z myślą o późniejszym zatrudnieniu uczestników w firmie. Ponad 80% dotychczasowych uczestników Programu kontynuuje pracę w ANIMEX-ie po zakończeniu stażu.

    Jeżeli jesteś zainteresowana/y udziałem w naszym Programie stażowym, prześlij CV i list motywacyjny klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)