Oferta pracy

Stażysta na Menedżera Zespołu

Prudential Polska Sp. z o.o.

  • Świętojańska 12a, Centrum, Białystok, Bielsk Podlaski, Sokółka, Zambrów, Koryciny (pow. siemiatycki)

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie własnego biznesu opartego o sprzedaż własną i pracę z zespołem Konsultantów ds. Planowania Finansowego,

  • rekrutacja, wdrożenie do pracy i rozwój Konsultantów w podległym zespole,

  • rozwijanie wiedzy produktowej i umiejętności sprzedażowych własnych i swojego zespołu,

  • zarządzanie sprzedażą zespołu Konsultantów ds. Planowania Finansowego, odpowiedzialnych za sprzedaż ubezpieczeń na życie.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń na życie (warunek konieczny),

  • regularna aktywność sprzedażowa w obecnej firmie, potwierdzona dobrymi wynikami sprzedaży,

  • naturalne umiejętności i gotowość do aktywnej rekrutacji,

  • chęć rozwoju w strukturach firmy, oraz otwartego umysły na nowe umiejętności i doświadczenia,

  • umiejętność organizacji pracy i radzenia sobie z wyzwaniami konkurencyjnego rynku,

  • gotowość do współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej.

To oferujemy

  • konkurencyjny i przejrzysty system wynagrodzeń oraz awansów,

  • stabilne i niezmienne zasady współpracy, atrakcyjne premie i prowizje,

  • możliwości korzystania z prywatnej opieki medycznej Medicover

  • unikalny produkt na polskim rynku ubezpieczeń,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez rozbudowany system szkoleń,

  • innowacyjne narzędzia wsparcia sprzedaży.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktową i rekrutacyjną. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Przewiń do profilu firmy

Sprzedajesz ubezpieczenia, jesteś w tym dobry i lubisz tę branżę, ale czujesz niedosyt ?

Myślisz o awansie, chcesz zarządzać zespołem i przekazywać swoją wiedzę, ale z jakiegoś powodu jest to niemożliwe w miejscu w którym jesteś ?

Jeśli chodź raz odpowiedziałeś TAK, to oznacza że musimy porozmawiać.