Oferta pracy

Stażysta/Praktykant – Departament Prawny i Compliance

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • rondo ONZ 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

rondo ONZ 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie Departamentu w realizacji bieżących zadań

  • przygotowywanie projektów pism

  • prowadzenie korespondencji wewnętrznej

  • udzielanie porad

  • sporządzanie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • jesteś studentem/tką IV roku prawa

  • cechuje Cię rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu oraz zdolności dodatkowym atutem komunikacyjne i interpersonalne

  • posiadasz inicjatywę oraz jesteś otwarty/a, chętny/a do pracy i z zaangażowaniem wykonujesz swoje zadania

  • znasz j. angielski

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w kancelarii będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • płatne praktyki na okres 1 roku

  • możliwość rozwoju zawodowego w naszych strukturach

  • umowę zlecenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • bony żywieniowe

Witaj w Volkswagen Financial Services

Oferując nasze rozwiązania finansowe, wspieramy sprzedaż samochodów wielu marek, w tym: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz Porsche. Dołączając do nas, staniesz się częścią tej misji i wpłyniesz na kierunek zmiany rynku.

Przewiń do profilu firmy