Stażysta - Praktykant

  • pomorskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 26.06.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 26.07.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Troaching Institute

    Anioły Kariery to międzynarodowa, butikowa firma doradztwa kariery. Wspieramy profesjonalistów w podejmowaniu kolejnych kroków w ich karierze. Piszemy dla nich CV i listy motywacyjne. Przygotowujemy ich do rozmów kwalifikacyjnych. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku w Polsce i od tego czasu bardzo się rozwinęliśmy – pracują z nami konsultanci z całej Europy. Z tego względu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Oferujemy:

    • 3 m-ce płatnych praktyk z możliwością przedłużenia współpracy
    • elastyczny czas pracy (ok. 20 h tygodniowo) – Ty ustalasz grafik
    • pracę z dowolnego miejsca na ziemi
    • pracę z międzynarodowym zespołem
    • szansę rozwoju nowych umiejętności (m.in. formatowanie dokumentów, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, wiedza o rynku) i liczne szkolenia
    • laptop służbowy na czas współpracy

    Twoje obowiązki:

    • tłumaczenie dokumentów aplikacyjnych i komunikacji zewnętrznej
    • przeprowadzanie researchu dla naszych wewnętrznych potrzeb i potrzeb klientów
    • uczestniczenie w projektach wewnętrznych (e-book, strona internetowa, materiały, prowadzenie bloga itp.)
    • przygotowywanie różnorodnych dokumentów i raportów – wszystkiego Cię nauczymy!
    • wspieranie naszych działów marketingu, HR i finansów – zależnie od Twoich preferencji

    Kogo szukamy:

    • studentów (zarówno tryb, jak i kierunek studiów jest obojętny)
    • osób znających biegle język angielski
    • osób zainteresowanych własnym rozwojem
    • nie wymagamy żadnego doświadczenia!

    Czekamy na Twoje CV w języku angielskim!

    Tylko kandydaci wybrani do rozmów kwalifikacyjnych zostaną skontaktowani

    Klauzula informacyjna: https://bit.ly/2Qc4uCf

    Prosimy dodaj do swojego CV tę obowiązkową klauzulę do celów przetwarzania danych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Career Angels / Troaching Institute w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.