Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta - Praktykant w dziale automatyki

Pemes sp. z o.o.O firmie

  • Radzymin, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Praktykant/Stażysta

Firma PEMES jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą zajmującą się projektowaniem i budową maszyn oraz linii produkcyjnych. Współpracujemy z takimi firmami jak: ZF TRW, Danfoss, Volkswagen Poznań, Joyson Safety Systems.

Obecnie prowadzimy rekrutację na płatny staż w dziale automatyki. Zapewniamy, że będzie to efektywnie wykorzystany czas oraz doskonała okazja do nauki, zdobycia doświadczenia, a także znalezienia swojej przyszłej ścieżki kariery.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w kontroli poprawności połączeń elektrycznych i pneumatycznych
  • Udział przy konfiguracji oraz tworzeniu oprogramowania systemów sterowania dla obiektów przemysłowych,
  • Pomoc w testach doborowych urządzeń (czujniki, systemy wizyjne, itp.) oraz przygotowywanie raportów z wykonanych testów
  • Udział w uruchomieniach linii produkcyjnych
  • Wprowadzanie korekt w dokumentacji elektrycznej i pneumatycznej
  • Przygotowywanie elementów DTR

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (automatyka, elektronika – preferowany wydział elektryczny)
  • Nastawienie na zdobywanie wiedzy i doświadczenia oraz chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • Mile widziana znajomość podstaw programowania
  • Mile widziane uprawnienia SEP 1kV

Oferujemy:

  • Płatny staż z realną możliwością przedłużenia współpracy
  • Kontakt z największymi koncernami z branży Automotive i nie tylko
  • Udział w szkoleniach i kursach
  • Zapoznanie się z funkcjonowaniem firmy produkcyjnej, na każdym z etapów wytwarzanego produktu
  • Możliwość rozwoju w kierunku automatyki przemysłowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne