Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta prawny - płatne praktyki

KOSTIW, BAZYLCZUK. LEGAL & TAX SPÓŁKA CYWILNA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie prawników Kancelarii;

  • sporządzenie pism i innych dokumentów pod nadzorem prawników Kancelarii;

  • obsługa administracyjna;

Nasze wymagania

  • statusu studentki / studenta prawa III lub IV roku,

  • dobrej organizacji pracy, zaangażowania, sumienności,

  • chęci uczenia się;

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • możliwość pracy w elastycznym systemie dopasowanym do możliwości studentki / studenta i potrzeb Kancelarii,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego z różnych dziedzin prawa,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość nawiązania stałej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Kancelaria prawno – podatkowa Kostiw, Bazylczuk. Legal & Tax s.c. w Warszawie poszukuje studentki / studenta prawa III – IV roku na płatne praktyki.

Przewiń do profilu firmy