Oferta pracy

Centralny Ośrodek Informatyki

Stażysta - Programista Baz Danych

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 29 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • MySQL

  • DB2

O projekcie

Jako członek naszego zespołu będziesz realizować rozwój i utrzymanie bazy danych Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. System ten jest na co dzień używany w większości procesów związanych z obsługą pojazdów i kierowców przez organy, urzędy oraz Obywateli. Współpraca z doświadczonymi programistami, testerami oraz analitykami IT będzie świetną okazją do zapoznania się z profesjonalnym i komercyjnym procesem wytwarzania oprogramowania.

Twój zakres obowiązków

Praca w metodyce SCRUM. Wprowadzenie w problematykę oraz późniejszy przydział i ocenę realizacji zadań zapewni opiekun stażu.

Zadania polegać będą na:

• analizie porównawczej danych z różnych źródeł,

• jednostkowej korekcie danych na bazie zgłoszeń problemów z wykorzystaniem SQL i PL/SQL,

• masowej korekcie danych na bazie wkładu analitycznego z użyciem ETL,

• tworzeniu i aktualizacji bazy wiedzy do systemu w CONFLUENCE,

• obsłudze zgłoszeń w systemie JIRA.

Nasze wymagania

  • umiejętność posługiwania się językiem SQL,

  • umiejętność programowania w PL/SQL,

  • znajomość jednego z IDE (SQL Developer, Toad, PL/SQL Developer).

  • znajomość MySql,

  • znajomość baz danych DB2,

  • znajomość narzędzi JIRA i CONFLUENCE.

To oferujemy

  • 3 miesięczny płatny staż, po którym istnieje możliwość zatrudnienia,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę zdalną,

  • pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników,

  • otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,

  • dedykowanego opiekuna podczas stażu,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy