Oferta pracy

Stażysta Programista SQL #czasnastaż

KACZMARSKI GROUP

Danuty Siedzikówny 12

Psie Pole

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Jeżeli nie masz jeszcze planów w okresie lipiec-wrzesień to proponujemy żebyś postawił na swój rozwój. Przetestuj swoje umiejętności programistyczne w praktyce! Nauczymy Cię pisać kod na miarę Twoich możliwości 😉

Realizujemy projekty z obszarów elektronizacji i automatyzacji komunikacji, ochrony danych, dostarczaniem informacji gospodarczych, automatyzacji procesów biznesowych i podobnych będących podstawą działalności operacyjnej spółek Kaczmarski Group.

Wydajnie przetwarzamy duże ilości poufnych danych, i codziennie pracujemy nad rozwojem systemów, by dopasować skalę naszych rozwiązań do rosnących potrzeb naszych klientów biznesowych.

Twój zakres obowiązków

  • Modyfikacja i tworzenia skryptów SQL

  • Przetwarzanie, zmiana i obróbka dużych ilości danych systemu produkcyjnego

  • Przygotowanie raportów wg wymagań Klientów

  • Dopasowanie się do procesów wytwarzania i dostarczania zmian (repozytorium, testy, wdrożenia)

  • Współpraca z zespołem developerów i testerów

  • Uczestnictwo w spotkaniach wg metodologii Scrum

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (informatyka lub kierunki pokrewne), ukończony min. III rok studiów

  • Podstawowa wiedza z zakresu relacyjnych baz danych, w szczególności MS SQL

  • Umiejętność pracy z repozytorium GIT

  • Dyspozycyjność do pracy w wymiarze min. 35 godzin tygodniowo

  • Umiejętność identyfikowania problemów, analizowania kluczowych informacji i łączenia faktów w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność, poczucie humoru, can-do attitude

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • kanban

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wsparcie wspaniałego Zespołu zarówno podczas szkolenia jak i po nim

  • Możliwość współpracy z doświadczonymi developerami

  • Bliski kontakt z procesami wsparcia i rozwoju oprogramowania

  • Praca nad systemem klasy enterprise nad dużymi zbiorami danych

  • Możliwość zatrudnienia po stażu

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa

  • Darmowe lekcje języka angielskiego dostosowane do Twojego poziomu

  • Praca w 100% zdalna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • Masaż

  • Angielski

  • Pluralsight

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują